در باره سوپلایر فود

مجموعه سوپلایر فود با بهره گیری از تیمی بسیار توانمند که شامل نیروهای بازرگانی خارجی و کارگزار گمرک به همراه نیروهای ترخیص کالا از گمرک و مسئول فنی غذا دارو و نهایتا نیروهای فروش می باشد که در راستای هدف تامین مواد اولیه صنایع غذایی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب سعی در رفع نیازمندی های صنایع غذایی و همچنین شیمیایی کشور نموده تا گامی موثر در راستای حمایت از تولید ملی بردارد. ضمنن همانطور که اشاره شد و درحقیقت باعث تمایز مجموعه سوپلایر فود را شده این می باشد که در حقیقت حلقه تجاری خرید خارجی و ترخیص کالا و فروش محصولات مستقیما توسط مجوعه سوپلایر فود در کشور انجام می شود، لذا مشتریان مجموعه اطمینان و آرامش از کیفیت و قیمت محصولات را داشته. همچنین با شرکت در اکثر نمایشگاههای بین المللی داخل و خارج کشور سعی نموده همواره بهترین تامین کنندگان مواد اولیه را در گروه تامین کنندگان خود قرار دهد، که در اکثر موارد بازدید از کارخانه های منتخب را به لحاظ اهمیت موضوع انجام داده و خواهد داد. تا بدین طریق انتخاب تامین کنندگان ما با دقت بسیار انجام شود و طرف خارجی هم جدیت مجموعه را در دریافت بهترین محصول با کیفیت درک نماید.

لازم به ذکر است از دیگر افتخارات ما صادرات و فروش محصولات نهایی تولید کنندگان داخل کشور بوده. که جهت مشاوره و همچنین قرار دادن محصولات نهایی خود در سایت جهت فروش می توانند با مجموعه سوپلایر فود در تماس باشند.

بهترین پشتیبانی مشتریان

سوپلایر فود در تلاش می باشد تا همیشه مواد اولیه غذایی و شیمیایی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود تامین نماید و همچنین از زمانی که سفارش ثبت می شود تا زمانی که محصول مورد تقاضا به مشتری تحویل می گردد، اطلاع رسانی به مشتری از مراحل کار صورت می گیرد و همچنین امکان سفارش آن لاین محصولات در سایت هم برای شما عزیزان فراهم می باشد، تا بتوانید سفارشات خود را در اسرع وقت و در هر موقع از شبانه روز به ثبت برسانید. و نهایتا بدون هیچ اتلاف وقتی محصول مورد نظر را تحویل بگیرید.

ضمنن برای افرادی که عضو سایت شوند زمانی که آفرهای ویژه زده می شود اطلاع رسانی می شود. پس فرصتهایی استثنایی که برای مواد اولیه صنایع غذایی و مواد اولیه شیمیایی پیش خواهد آمد را از دست ندهید و عضو سایت سوپلایر فود شوید.

تیم سوپلایر فود

کارشناسان فنی

با توجه به اهمیت کیفیت مواد اولیه صنایع غذایی و شیمیایی مجموعه سوپلایر فود علاوه بر نظارت از ابتدای فرایند خرید خارجی تا ورود کالا به انبار از کارشناسان و مسئول فنی با تجربه مورد تایید سازمان غذا دارو بهره می گیرد تا همواره ثبات در کیفیت را از افتخارات خود بداند.

تیم مارکتینگ و فروش

تیم بازاریابی حرفه ای دائما نیازها و مشکلات صنایع را در تامین مواد اولیه شناسایی و به مجموعه منتقل می کنند. همینطور تیم فروش ما نیز همواره تمام تلاش خود را در راستای رضایت مشتریان بکار میبرد.

بازرگانی خارجی

گروه بازرگانی خارجی سوپلایر فود متشکل از اعضای مجرب و مسلط به زبان انگلیسی بوده تا در مذاکرات و قراردادهای خارجی بتوانند به بهترین نحو منافع صنایع غذایی و شیمیایی کشور را در جهت تامین مواد اولیه با کیفیت در نظر بگیرند  

تیم ترخیص گمرکی

مجموعه سوپلایر فود با بهره گیری از تیم قوی خود در زمینه ترخیص کالا و با مدیریت کارگزار رسمی گمرک محصولات وارداتی را در اسرع وقت از گمرک ترخیص و مهیا جهت فروش می نماید

دلایل خرید از سوپلایر فود

کیفیت و قیمت مناسب

مواد اولیه باکیفیت و قیمت مناسب ما عامل موفقیت شما می باشند

سهولت و سرعت در ثبت سفارش وخرید آن لاین

جهت سهولت و سرعت در سفارش و نتیجتا دریافت محصول در موعد مقرر، امکان ثبت سفارش و خرید آن لاین در سایت برای شما عزیزان مهیا شده

ارسال به موقع محصول به سراسر کشور

زمانی که خرید توسط شما عزیزان از هر نقطه ای از کشور انجام می شود در سریع ترین زمان محصول شما به هر میزانی که باشد هماهنگی های لازم صورت گرفته و محصول ارسال می شود

امتیاز دهی به مشتریان عضو سایت و دریافت آفرهای ویژه

مجموعه سوپلایر فود مشتریان خود را امتیاز دهی می کند و با خریدهای بیشتر از ما امتیاز های بیشتری را دریافت می کنند، که در ازای این امتیازها پیشنهادات ویژه ای از مجوعه دریافت می کنند. لذا در قبال وفاداری و خرید بیشتر از ما پیشنهاد های ویژه و هدیه ها و خدمات VIP ما پاسخگوی قدردانی از حمایت و اعتماد شما خواهد بود.

تماس با ما